Igor Zienkiewicz podsumowuje sezon

Sezon 2015 zakończył się wraz z ostatnią rundą MSPZ, która rozegrała się w Mirocinie, gdzie zająłem 2 miejsce.

W tym roku zdobyłem tytuł V-ce Mistrza
Strefy Polski Zachodniej w klasie Open, Drugie miejsce w Pucharze Polski w klasie Junior i 5 miejsce w Mistrzostwach Polski w klasie MX2. Był to dobry sezon dla mnie, nie uległem żadnej kontuzji, a moje wyniki dobrze wróżą na przyszły rok. Nie zdobyłbym jednak tych świetnych rezultatów bez wsparcia mojej rodziny, która zawsze jest ze mną na wszystkich
zawodach! Dziękuję Wszystkim sponsorom i ludziom którzy wspierali mnie podczas całego sezonu, a kibice
spisywali się na medal. Teraz nadszedł czas na mały odpoczynek od motocykla, ale nie zapominam o kondycji fizycznej.

Igorze wypocznij a w przyszłym roku zgarnij wszystko - życzymy najwyższych lokat !