Gminny Dzień Seniora

W Łupicach 15.10.2015 odbył się Gminny Dzień Seniora. Ponad 140 osób z zakątków naszej gminy wspólnie bawiło się przy akompaniamencie muzyki.

Radna Agnieszka Szafer przywitała wszystkich przybyłych , władze gminy i gości. Impreza odbyła się dzięki pomocy Urzędu Miasta , radnych komisji bezpieczeństwa i spraw społecznych i Antoniego Jurewicza , który załatwił muzykę na żywo. Pani Genowefa Niedoszytko - najstarsza osoba w tym gronie została wyróżniona kwiatami i prezentem. Po wspaniałym obiedzie i lampce wina zagrała muzyka i okazało się że  Seniorów nie trzeba było zachęcać do zabawy - ruszyli już przy pierwszym kawałku! Młodzi w tych sprawach mogliby brać przykład ! Zapraszamy na fotogalerię i  krótki film z tego wspaniałego wieczoru.

s1.jpgs3.jpgs4.jpgs5.jpgs6.jpgs7.jpgs8.jpg