"Nieco inna opowieść wigilijna"

Wczoraj w auli Szkoły PodsWczoraj w auli Szkoły Podstawowej im. F. Niewidziajły w Sławie odbył się spektakl teatralny. Wystąpili w nim seniorzy i uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie.

Pomysłodawczyniami projektu oraz samego scenariusza były Pani Urszula Drożdżyńska, oraz Pani Dorota Wierzbicka-Matarelli (aktorka z Wrocławskiego Teatru Komedia). Mieszkanka naszej gminy wraz ze swoją przyjaciółką zaangażowały do występu uczniów ZSP w Sławie, członków Klubu Seniora z gminy Wijewo, a także miłośników teatru ze Sławy. Przedstawienie pn. "Nieco inna opowieść wigilijna" powstało w ramach projektu "Teatr łączy pokolenia".
Na zakończenie spektaklu przedstawicielki sławskiego samorządu w imieniu Burmistrza Sławy wręczyły upominki gościom z sąsiedniej gminy.