Jarmark Bożonarodzeniowy w Sławie

Za nami pierwszy w historii sławski Jarmark Bożonarodzeniowy. Odbył się on wczoraj na Nowym Rynku i cieszył się sporym zainteresowaniem.

Na odwiedzających czekała moc atrakcji takich jak występy artystyczne oraz komnata ze Świętym Mikołajem i elfami, którzy chętnie pozowali do zdjęć z najmłodszymi. Tuż obok w zagrodzie obecne były zwierzaki z Ranczo Lucky, które przyciągnęły uwagę dzieci. W ciągu dnia odbyły się także warsztaty dekorowania bombek.
Na popularnych straganach można było nabyć wszelakie rozmaitości, rękodzieła jak stroiki, ozdoby świąteczne, prace szydełkowe, dekoracje i upominki. A także spróbować lokalnych wyrobów tych na słodko oraz na słono. Nie zabrakło gorącej kawy, herbaty i znanego z tego rodzaju jarmarków grzańca. Chwile po godzinie 16:00 na scenie pojawił się Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła, który podziękował wszystkim za udział i złożył zgromadzonym świąteczno-noworoczne życzenia. Punktem kulminacyjnym dnia było uroczyste włączenie iluminacji świetlnych, które rozświeciły Nowy Rynek w Sławie.
galeriaa.jpg

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież