Dragon Fishing za nami

W miniony weekend na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Wratislawia odbyły się VI spinningowe Ogólnopolskie Zawody o Puchar Jeziora Sławskiego „DRAGON FISHING” organizowane przez Stowarzyszenie „Lasy i Jeziora”, Gospodarstwo Rybackie w Sławie oraz miejscowy ośrodek wypoczynkowy.

Do rywalizacji w tych dużych zawodach zgłosiło się ponad 100 drużyn z całej Polski. Pierwszego dnia zawodów wędkarze złowili aż 93 szczupaki i zaledwie 6 okoni. Jeden ze złowionych tego dnia szczupaków miał 93 cm i był największym szczupakiem zawodów.
Organizatorzy zadbali o to, by zawodnicy po spłynięciu z jeziora mogli się dobrze posilić. W menu były m.in. bigos, kiełbaski, szaszłyki czy grochówka. Jeszcze przed sobotnim wieczorem odbył się koncert kapeli rockowej pn. „Owocówki” a prestiżowa grupa prestiżowa grupa Boogi Bojs koncertowała do godziny 22:00.
Niedzielne połowy trwające do godziny 15:00 przyniosły 119 szczupaków i 30 okoni. Wspomnianego już wcześniej szczupaka, mierzącego 93 cm złowił Wojciech Gęgotek natomiast największego okonia (32 cm) Maciej Hurka.
W klasyfikacji generalnej z sumą aż 15750 punktów, zwyciężył Team 24. Za nim uplasował się Team 114 zdobywając łącznie 10050 punktów, a 6300 punktów wystarczyło by z trzeciego miejsca cieszyć się mógł Team 59. Zwycięzcy uhonorowani zostali voucherami wartości po 5 tys. zł. firmy Nort Silver na zakup łodzi wędkarskiej oraz innymi nagrodami, które przypadły w udziale pozostałym ekipom z podium. Były to m.in vouchery na pobyt w ośrodkach wypoczynkowych nad Jeziorem Sławskim.
Nagrody główne wręczyli: wicestarosta Waldemar Starosta, Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła oraz Mirosław Kmiecik – Prezes Gospodarstwa Rybackiego w Sławie.
Tradycyjnie, wśród wszystkich zawodników turnieju rozlosowano łódź wędkarską.
galeriaa.jpg

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież