Wrak Race Sława dla Julki

Julka Kubicka jest jednym z kilku dzieci , którym Wrak Race Sława mógł pomóc. Pozostałe dzieci poznacie wkrótce. Pamiętajcie że im więcej zbieramy na wyścigachtym lepsza i szersza jest pomoc dla potrzebujących dzieci w naszej gminie. Dziękujemy za wsparcie naszej akcji !

Poznajcie niezwykłą dziewczynkę z filmu o tym jak dokładnie wygląda jej historia:

Niezwykłą na wiele sposobów. Rezolutna mieszkanka naszej gminy , która ma coraz więcej pytań na które bardzo ciężko odpowiedzieć. Spróbuj razem z nami poszukać możliwości aby Jej w tym pomóc i podaj dalej historię , w której jeszcze wiele wątków może się zdarzyć.

Jeśli tak się składa że masz możliwość zrobienia czegoś w tym kierunku - podajemy dane , które mogą się przydać:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Bank BPH S.A.

Tytułem:
17521 Kubicka Julia Dorota darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

:-)

Jeśli natomiast chciałbyś przekazać 1% swojego podatku :

W formularzu PIT wpisz numer:

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
17521 Kubicka Julia Dorota

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez

przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.