Co się stało w Wake Parku

Staramy się dowiedzieć co właściwie wydarzyło się w Wake Parku. Okazuje się że przewidywana naprawa ma nastąpić w ciągu kilku dni.

Co było najsłabszym ogniwem i jak zostanie naprawione i najważniejsze - kiedy będzie już znów można korzystać z wyciągu. Czekamy również na wyjaśnienia związane z inwestycją od Pani Dyrektor SCKiW Małgorzaty Sobczak - które mamy nadzieję nadejdą szybko.

0 #5 Tina 2016-06-09 08:39
Tak kończą sieę partackie inwestycje ! Popieram Nico, nikt normalnie do racy się dostać nie może........ Nie ma co komentować :-(
Ciekawe jakby się tłumaczyli gdyby naprawdę stała się tragedia
0 #4 Android 2016-06-09 07:22
Ta inwestycja powinna się odbić komuś porządna czkawką, nie chce oskarżać ale wydaje mi się ze zostały wyprane ładny szmal, a co do konkursu zazwyczaj w gminie wszystko się załatwia jak chce szef, a poprzedni konkurs na dyrektora pic na wodę foto montaż, ja wiedziałem po 2 tyg o odwołania Kokorniaka ze będzie jakiś gość b.burmistrz Kargowej. Wydaje mi się dopóki koryto się nie zmieni to My mieszkańcy nic nie mamy do powiedzenia
0 #3 Nico 2016-06-02 15:17
A propo z przetargiem było tak jak z konkursem na dyrektora sckiw w teczce
0 #2 Nico 2016-06-02 15:14
Śmiech na sali nikt nic nie wie nawet wykonawca który powinien potwierdzić wadę projektanta czy wykonawcy i ile tych wad i samowolnych zmian?. Przetarg tez był na inną 2 razy niższą kwotę niż faktyczne faktury. Panie Pawle radny gminny może Pan powie o co tu chodzi. A co na to nadzór budowlany próby wytrzymałościowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!! przecież pompa z otwarciem już była z władzą włącznie.
0 #1 Android 2016-06-01 00:14
Happy odciag i skrzydełka i tak nie wiadomo o co chodzi a jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę :-*