Kolejna edycja „BEZPIECZNEJ KOBIETY”

Zapraszamy wszystkie Panie – mieszkanki powiatu wschowskiego do udziału w kolejnej edycji kursu samoobrony " Bezpieczna Kobieta".

Zajęcia rozpoczynają się już 4 marca (środa) o godzinie 18.30 we Wschowie i w Sławie.

Wzorem lat ubiegłych Komendant Powiatowy Policji we Wschowie zaprasza wszystkie mieszkanki powiatu wschowskiego na zajęcia, które przybliżą im techniki samoobrony.

Zajęcia rozpoczną się już 4 marca 2015 roku o godz. 18.30:

- we Wschowie na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1,

- w Sławie na sali widowiskowo-sportowej przy ul. Ogrodowej 1 w Sławie.

Wszystkie Panie zainteresowane udziałem w kursie proszone są o zabranie ze sobą stroju sportowego i zmiennego obuwia.

Zapisy odbywają się w:

- Komendzie Powiatowej Policji we Wschowie osobiście lub pod numerem telefonu 65-540-82-20,

- Komisariacie Policji w Sławie osobiście lub pod nr telefonu 68-356-54-00.

Oficer Prasowy KPP Wschowa