IV posiedzenie III kadencji Zgromadzenia Związku Powiatów Lubuskich

10 marca 2025 r. o godz. 10:00 odbyło się IV posiedzenie III kadencji Zgromadzenia Związku Powiatów Lubuskich. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele powiatów członkowskich, w tym Starosta Wschowski Pan Waldemar Starosta oraz Naczelnik Wydziału Oświaty Pani Eliza Lebedyńska-Maj.

Podczas obrad omówiono kluczowe kwestie dotyczące funkcjonowania Związku, w tym zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej oraz budżecie na 2025 rok. Członkowie zgromadzenia wysłuchali także informacji Przewodniczącego o działaniach Zarządu w okresie międzysesyjnym.
Posiedzenie zakończyło się głosowaniami nad uchwałami dotyczącymi finansów i planowania strategicznego Związku Powiatów Lubuskich.
galeriaa.jpg

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież