Otwarte mistrzostwa powiatu głogowskiego

W sobotę, 8 marca w Głogowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w Judo. Sławianie stanęli na wysokości zadania promując UKS Spartę jak i Gminę Sława.

W zawodach brało udział 200 zawodników z 12 klubów woj. dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Nasz klub reprezentowało 17 zawodników, którzy godnie reprezentowali UKS Spartę Sława i Gminę Sława.
Pomimo ciężkich walk, zawodnicy spisali się wspaniale zdobywając 17 medali w tym 4 złote, 3 srebrne i 10 brązowych. W klasyfikacji drużynowej nasz zespół wywalczył 5 miejsce.
Nasi medaliści:
Złoto - Julian Boryna, Sebastian Kraśniewski, Paweł Hewusz, Anna Wojniusz.
Srebro - Karol Kozłowski, Bartłomiej Mazur, Roman Kokora.
Brąz - Filip Kędziora, Zlata Sebivka, Albert Dziaszyk, Anastazja Bednarczyk, Dawid Zgainski, Józef Turański, Antoni Siepietowski, Sebastian Skrzypczak, Piotr Wojniusz, Szymon Dondajewski,
Serdecznie gratulujemy
galeriaa.jpg

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież