Remont Stacji Uzdatniania Wody w Lubogoszczy – możliwe spadki ciśnienia

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sławie informuje, że 11 marca 2025 roku rozpoczną się prace remontowe na Stacji Uzdatniania Wody w Lubogoszczy.

W związku z tym mieszkańcy Sławy, Lubogoszczy, Goli, Przybyszowa, Wróblowa, Lubiatowa i Krępiny mogą doświadczyć chwilowych spadków ciśnienia wody. Utrudnienia mogą wystąpić od godziny 22:00 i potrwać do następnego dnia. Modernizacja stacji ma na celu poprawę niezawodności jej działania, zapewnienie lepszej jakości uzdatnionej wody oraz optymalizację kosztów jej produkcji.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież