Siatkarze z ZSP w akcji

Drużyny siatkarskie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie odniosły wielki sukces podczas zawodów powiatowych, które odbyły się we wtorek w I Zespole Szkół im. Stanisława Staszica. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zaprezentowali się znakomicie, pokazując sportowego ducha i determinację.

Drużyna dziewcząt zdobyła srebrny medal, po emocjonujących meczach – zwycięstwie 2:1 nad zespołem z Zana oraz zaciętej walce z drużyną ze Staszica, zakończonej wynikiem 1:2. Chłopcy natomiast sięgnęli po złoto, pokonując zarówno Staszica, jak i Zana, co zapewniło im pierwsze miejsce na podium.
Zawody dostarczyły wielu emocji i były doskonałą okazją do rywalizacji w duchu fair play. Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów! Teraz przed chłopcami kolejne wyzwanie – zawody rejonowe.
galeriaa.jpg

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież