Policjanci wyposażeni w narkotestery

W ostatnim czasie nastąpiło uroczyste przekazanie pakietów z testami narkotykowymi, które wykorzystane zostaną przez wschowskich, sławskich i szlichtyngowskich policjantów podczas kontroli drogowych.

Pakiety ufundowane zostały przez Burmistrza Wschowy Pana Konrada Antkowiaka, Burmistrza Sławy Pana Cezarego Sadrakuła oraz Burmistrz Szlichtyngowej Panią Jolantę Wielgus.
Przekazane testy są niewielkich rozmiarów i charakteryzują się prostą obsługą i niezawodnością, a wynik jest znany już po 10 minutach od rozpoczęcia badania. Mają one za zadanie poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, oraz zniwelowanie w naszym powiecie skutków zdarzeń wywołanych przez działanie sprawców pod wpływem narkotyków.
galeriaa.jpg

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież