W tym roku akcja ta odbyła się pod hasłem "NASZA KREW- NASZA OJCZYZNA". Głównym celem tego przedsięwzięcia była pomoc w ratowaniu zdrowia i życia pacjentów wymagających leczenia krwią lub jej składnikami. Ze względu na czas prowadzenia akcji, była to jedna z form uczczenia Narodowego Święta Niepodległości. Z tej okazji również wschowscy policjanci dołączyli do organizowanej zbiórki oddając swoją krew i osocze.
































