We wtorek, 17 grudnia trzy grupy klas gastronomicznych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie uczestniczyły w konkursie ,,Hej ludzie idą święta " oraz w konkursie dekorowania stołu świątecznego organizowany przez I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie.
Opiekunem grupy konkursowych była Pani Justyna Tarka. Młodzież wykazała się swoimi umiejętnościami i kreatywnością.
Konkurs ,,Hej ludzie idą święta " podzielony był na dwa etapy. W pierwszym uczniowie naszej szkoły zajęli 1 miejsce za wystrój stołu pod tytułem: ,,Blask świątecznych świec", natomiast w konkursie pierogów - uczniowie zajęli 3 i 4 miejsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim.