Turniej Judo o Puchar Burmistrza Sławy

W sobotę, 19 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie , odbył się Turniej JUDO o Puchar Burmistrza Sławy.

W Turnieju wzięło udział ponad 150 zawodników z 11 klubów z województw lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego. Zawodnicy UKS Sparta Sława spisali się świetnie zdobywając 8 złotych medali, 5 srebrnych, 9 brązowych oraz 2 czwarte miejsca.
Złote medale zdobyli Pola Mischker, Anna Wojniusz, Emilia Leszczyńska, Michalina Gorczyńska, Tymon Muzyka, Piotr Wojniusz, Kamil Ciesielski, Bartłomiej Mazur. Srebro wywalczyli Dorota Lewczuk, Natalia Hewusz, Michalina Gorczyńska, Paweł Hewusz, Jakub Tarnawa, a brązowe krążki: Lena Moryto, Milena Moszyk, Natalia Rainczuk, Barbara Dondajewska, Amelia Sobczak, Bartosz Wieczorek, Oliwier Budnik, Pascal Surma i Maksymilian Kostrzewa.
Serdecznie gratulujemy.