Odpowie za kradzież rozbójniczą

Sławscy policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który w ubiegłym tygodniu chcąc wynieść w plecaku sprzęt należący do jednego ze sławskich marketów użył siły wobec pracownika ochrony. Mężczyźnie nie udało się opuścić sklepu. Skradzione przedmioty wróciły nieuszkodzone na swoje miejsce. 28-latek trafił do policyjnego aresztu. Sławscy kryminalni w bagażniku auta, którym przyjechał zabezpieczyli przedmioty mogące pochodzić z innych kradzieży sklepowych.

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu (21 lipca). Dyżurny wschowskiej Policji otrzymał informację o ujęciu przez pracowników ochrony w jednym ze sławskich marketów młodego mężczyzny. Z relacji zgłaszających wynikało, że mężczyzna chciał opuścić market wynosząc w plecaku skradzione przedmioty. Szybka reakcja pracowników ochrony pozwoliła na jego skuteczne ujęcie. 28-latek nie dając za wygnaną użył przemocy i siły fizycznej wobec ochroniarza. W plecaku spakowane miał prostowniki i lampy ledowe.
28-latek trafił do policyjnego aresztu. W trakcie wykonywania czynności sławscy policjanci zabezpieczyli w bagażniku auta, którym przyjechał na parking marketu przedmioty mogące pochodzić z kradzieży w innych punktach.
28-latek kilka dni wcześniej zatrzymany był przez sulechowskich policjantów jako sprawca kradzieży sklepowej.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież