Uwaga pod nogi

Każdy odwiedzający od czasu do czasu Sławę przyznać musi, że pięknieje ona z roku na rok. Zmiany te widać szczególnie nad Jeziorem Sławskim i w okolicach centrum miasta. Niestety nie wszędzie jest tak kolorowo.

Dziś prezentujemy państwu zdjęcia chodnika wzdłuż ulicy Odrodzonego Wojska Polskiego pomiędzy ośrodkiem PCK a głównym wejściem do ośrodka SCKiW.
Chodnik ten czasy świetności ma już dawno za sobą ale teraz tragicznego obrazu dopełnia ogrodzenie wzdłuż niego, które padło calem wandali.
Miejmy nadzieję, że odpowiednie służby zainteresują się stanem technicznym chodnika, który obecnie zagraża bezpieczeństwu korzystających z niego osób. Szczególnie, teraz w środku sezonu wczasowicze, których powroty znad jeziora bywają czasem "trudne" narażeni są na kontuzje, do których powstania przyczynić mogą się (nazwijmy to delikatnie) nierówności chodnika.