Mieszkańcy Wróblowa i Śmieszkowa: te drzewa stanowią zagrożenie

Do naszej redakcji zaczęły napływać wiadomości od mieszkańców Wróblowa i Śmieszkowa, w których osoby te proszą nas o interwencję w sprawie stwarzających zagrożenie drzew przy ulicy Przemysłowej.

Drogą tą, niezależnie od pogody wiele osób dojeżdża każdego dnia do pracy. Jak twierdzą mieszkańcy Wróblowa i Śmieszkowa – pod tymi potężnymi i suchymi gałęziami w czasie silnego wiatru strach przejechać samochodem, nie mówiąc już o jednośladach.
Jako, że jest to droga powiatowa, problem ten zgłosiliśmy do starostwa powiatowego we Wschowie.
- Te drzewa były w tym roku już raz przycinane ale skoro sytuacja jest tak niebezpieczna, w najbliższych dniach podejmiemy stosowne działania – powiedział nam Waldemar Starosta wicestarosta powiatu wschowskiego.
Niecierpliwie więc czekamy na interwencję. Gdy tylko działania zmierzające w kierunku poprawy bezpieczeństwa zaczną być realizowane, powiadomimy o tym.