Sławscy judocy na ogólnopolskim turnieju

W sobotę, 11 września odbył się XV Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci w Lipnie o Puchar Wójta Gminy Lipno i Memoriał im. Pawła Szwedziaka.

Był to pierwszy Turniej młodych zawodników UKS Sparta Sława po przerwie wakacyjnej . Sławscy judocy spisali się znakomicie zdobywając w Turnieju 10 medali ( 3-złote, 3-srebrne i 4-brązowe ) a w kategorii wiekowej U-10 zdobyliśmy puchar dla najlepszego zawodnika , który wywalczył Paweł Hewusz.
Złote medale wywalczyli: Paweł Hewusz, Bartosz Wieczorek, Emilia Leszczyńska. Srebrne medale : Oliwier Budnik, Bartłomiej Mazur, Natalia Hewusz a brązowe Zuzanna Wieczorek, Barbara Dondajewska, Sebastian Mazur, Pascal Surma. Wszystkim zawodnikom życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.