Rewenton wciąż się rozwija

W ubiegłym tygodniu odwiedziliśmy zaprzyjaźniony ośrodek wypoczynkowy w Sławie jakim jest Rewenton.

Ośrodek ten dysponuje bazą noclegową dla 150 osób. Znajdziemy tu 3 - pokojowe apartamenty, domki 2 - pokojowe oraz pokoje w pawilonach. Wszystkie wyposażone oczywiście w pełen węzeł sanitarny. W tym roku przybędzie jeszcze 9 klimatyzowanych apartamentów z widokiem na jezioro.
Rewenton to nie tylko urokliwa baza noclegowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Sławskiego ale także bar, lody, przepyszne domowe obiady, boisko do gry w siatkówkę oraz oczywiście plaża, z której chętnie korzystają rodziny z dziećmi gdyż woda jest tu płytka i sprzyja bezpiecznemu wypoczynkowi. Znajdziemy tu również suszarnię mieszczącą jednorazowo 100 kg grzybów, z której jesienią chętnie korzystają grzybiarze.
Wydawałoby się, że niczego tu nie brakuje, jednak właściciele nadal to miejsce rozwijają i modernizują.
- W ubiegłym roku odwiedziło nas wielu turystów z namiotami i kempingami. Dlatego też postanowiliśmy wyremontować stare wojskowe sanitariaty z lat 70 -tych. W tym momencie są już one gotowe i spełniają wszelkie standardy. - powiedziała nam pani Magdalena Malicka, kierownik ośrodka.
Właściciele zapraszają również do ośrodka “Leśne Domki”, położonego po drugiej stronie jeziora. Jest to baza noclegowa dla 120 osób. Tam również znajdziemy drewniane domki, pokoje w pawilonie oraz klimatyzowane apartamenty. Mimo, że każdy domek wyposażony jest w aneks kuchenny, goście mogą codziennie zamówić sobie pyszny obiad, który przyjedzie do nich z Rewentonu.
Przy obu ośrodkach znajdują się pomosty wędkarskie wybudowane przez Gospodarstwo Rybackie w Sławie, z których wędkarze mogą korzystać nieodpłatnie.
galeriaa.jpg

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież