Zaginął Stanisław Piotrowski ze Wschowy

Wschowscy policjanci poszukują 68 - letniego mieszkańca Wschowy. Mężczyzna wyszedł z domu 30 maja br. o godzinie 16.00. Wsiadł do swojego auta białego VW Polo Fox o numerach rejestracyjnych FWS 92RN i odjechał w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił. Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefonicznie pod numerem bezpośrednim do Komendy Powiatowej Policji we Wschowie 47 79 43 211 lub 112.

68- letni mężczyzna wyszedł z domu 30 maja bieżącego roku o godzinie 16.00. Odjechał w nieznanym kierunku swoim autem białym VW Polo Fox o numerach rejestracyjnych FWS 92 RN. Mężczyzna od tego czasu nie skontaktował się z rodziną, a ślad po nim zaginął.
Rysopis: wzrost 175 cm, oczy niebieskie, włosy krótkie, siwe, szczupłej budowy ciała. W dniu, w którym widziany był po raz ostatni ubrany był w koszulkę granatową z krótkim rękawem, jeansy niebieskie, białe buty sportowe. Mężczyzna ma bliznę na klatce piersiowej po operacji.