Urzekająca Słoneczna Marina

Słoneczna Marina Gospodarstwa Rybackiego to wyjątkowe miejsce na mapie Sławy.

Prezes Mirosław Kmiecik dba o ciągły rozwój zarówno gospodarstwa rybackiego jak i mariny. O tym rozwoju świadczą dobrze prowadzone teraz inwestycje. Obecnie powstaje tam kolejny budynek mieszkalno-gospodarczy a goście mariny niebawem będą mogli wypocząć na niewielkiej zacisznej plaży w cieniu pokrytych strzechą parasoli. Przypomnijmy że w tym roku w marinie cumować będzie ponad 60 jednostek pływających w tym 40 jachtów i ponad 20 łodzi wędkarskich. Miejsce to prezentuje się wyjątkowo pięknie, co w dużej mierze jest zasługą żony pana prezesa, która kocha kwiaty i nasadziła ich już ogromną ilość. Efekt mogą państwo sami ocenić, przeglądając poniższe fotografie.
Wczoraj udało nam się porozmawiać z kilkoma gośćmi mariny. Są oni wprost urzeczeni. Jak mówią, tak pięknej i zadbane mariny dotąd nie widzieli.
Sporą ciekawostką jest fakt, iż na terenie gospodarstwa żyje pokaźne stado muflonów. W miniony weekend na świat przyszły kolejne dwa osobniki. W tym miejscu wspomnieć należy, że oprócz gospodarzy o stado dba właścicielka warzywniak "Jolka" w Sławie, która regularnie dostarcza zwierzakom owoce i warzywa.
galeriaa.jpg

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież