Mieszkańcy naszej gminy zaszczepią się w Radzyniu

Już 17 maja rusza gminny punkt masowych szczepień przeciw COVID-19. Będzie on usytuowany w Zakładzie Rehabilitacji Leczniczej Wiktoria Król przy ul. Słonecznej 51 w Radzyniu.

Szczepienia będą odbywały się 2-dawkowymi preparatami firmy Pfizer oraz jednodawkowymi marki Johnson & Johnson.
- Jesteśmy już w zasadzie gotowi do działania. Zamówionych zostało 1000 szczepionek i wszystkie terminy szczepień zostały już rozdysponowane. Do szczepień zostaną oddelegowane 2, 3-osobowe zespoły. Pomagać nam będą także żołnierze WOT.
Mamy nadziej, że uda się pozyskać więcej szczepionek. Cały czas dzwonią telefony, a my przyjmujemy zapisy, które zostaną wprowadzone do systemu w momencie kiedy będziemy pewni co do dostawy. W poniedziałek szczepienia rozpoczną się o godzinie 13:00 i potrwają do 16:00. W kolejnych dniach aż do piątku, szczepienia odbywały się będą w godzinach od 8:00 do 16:00 - powiedziała nam pani Prezes Katarzyna Król.
Interesanci proszeni są o przychodzenie z wypełnioną kartą kwalifikacyjną, którą można pobrać ze strony https://www.gov.pl/web/szczepimysie?fbclid=IwAR3iY83KwUrBajmR6mIaE9cMfZVs3SLKL_FVDf8waPt1l0VdpRW-UW9SvWU a także z kwestionariuszem wstępnego wywiadu przesiewowego.
galeriaa.jpg

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież