Burmistrz Sławy informuje

Dla zapewnienia bezpośredniej i szybkiej identyfikacji dokonywanych wpłat należności na rzecz Gminy Sława w Urzędzie Miejskim w Sławie od 1 stycznia 2020 r. wprowadzony został system indywidualnych numerów bankowych.

I. Podatki: od nieruchomości, rolny, leśny, od środków transportowych:
W przypadku Osób fizycznych numery indywidualnych rachunków bankowych zostaną zamieszczone w decyzjach podatkowych wydawanych na rok 2020.
Osoby prawne i inne jednostki organizacyjne o numerze rachunku podatnika dla ww. podatków i podatku od środków transportowych zostaną poinformowane odrębnym pismem.
II. Należności z tytułu: użytkowania wieczystego, dzierżaw, przekształceń użytkowania wieczystego w prawo własności, czynszu za lokal mieszkalny i użytkowy: Osoby zobowiązane do zapłaty wymienionych należności o nadanych numerach rachunków indywidualnych zostaną poinformowane wraz z otrzymaniem pierwszej faktury w roku 2020 lub odrębnym pismem.
Nie należy udostępniać przypisanego numeru rachunku bankowego innym podmiotom, ani posługiwać się tym samym numerem przy wpłacie innych należności. Informacje na temat nadanego indywidualnego rachunku bankowego możemy zweryfikować kontaktując się z pracownikiem odpowiedniego referatu Urzędu Miejskiego w Sławie.