Zakończenie zawodów Garmin Fishing League

W niedzielę, 15 września w Gospodarstwie Rybackim Sława zakończyły się ogólnopolskie zawody wędkarskie organizowane przez Fishing League. Partnerem tytularnym była firma Garmin a na wyzwanie rzucone przez firmę Quantum Fishing Polska odpowiedziały 54 teamy.

Zdaniem zawodników zawody zostały zorganizowane na najwyższym poziomie a gospodarz, którym było Gospodarstwo Rybackie Sława stanął na wysokości zadania.
- pierwszy raz jestem nad Jeziorem Sławskim i na tak doskonale zorganizowanych zawodach - powiedział nam Krzysztof z Olecka (700 km od Sławy).
W każdym momencie w trakcie trwania zawodów, wszyscy zainteresowani mogli na dużym ekranie sprawdzić punktację oraz zobaczyć zdjęcie rymy złowionej w danej chwili.
W sumie złowiono 563 ryby w tym 482 wymiarowe okonie i 61 szczupaków.
Największym złowionym szczupakiem (86,6 cm) mógł pochwalić się Mikado Fishing Team Saira Światłoń Rafał i Nierada Tomasz natomiast największego okonia mierzącego dokładnie 41,8 cm z wody wyciągnął Daro-Team Stasiak Piotr-Skiba Dariusz ze Sławy.
Podium zawodów wyglądało następująco:
I Miejsce - Team Okoń Olsztyn – Pieśko Darek i Markiewicz Marek ( złowionych 10 okoni i 7 szczupaków, z których największy miał 74,3 cm);
II Miejsce - Team Konger (złowionych 10 okoni i 6 szczupaków, z których największy miał 62,3 cm);
III Miejsce - Przybylski – Garnek Team (złowionych 6 okoni i 4 szczupaki, z których największy miał 61,8 cm).
Sławski team Mikado Total Fishing Mazur Sebastian i Romańczuk Marcin zajął piąte miejsce łowiąc 10 okoni i 4 szczupaki, z których największy mierzył 67,1 cm.
Koledzy uśmiechając się twierdzili, że sławianin, wielokrotny Mistrz Świata, tym razem jako gospodarz ,kulturalnie oddał zwycięstwo innym.
Zawodnicy rywalizowali o nagrody rzeczowe warte łącznie 50 000 zł oraz o 8 000 zł w gotówce.
Sponsorami nagród były firmy: Garmin Polska, Quantum Fishing Polska, Hot Fisfing oraz burmistrz Sławy.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!