Sława Boccia Cup 2019

14 września w hali sportowej w ZSP został rozegrany III Ogólnopolskim Turniej Boccia o Puchar Sławy, w którym rywalizowało 15 drużyn.

W turnieju trwającym 7 godzin rozegrano 30 meczy po 6 endów w czterech grupach. Nad techniczną częścią imprezy czuwał sędzia główny Mirek.
Po eliminacjach z grup wyszli „Przystań” Bytom Odrzański, „Ikson” Głogów I, „Ikson” Głogów II, „Nike” Bydgoszcz, Start- Zielona Góra, „Weteran” Jelenia Góra, „Autenticon” Sława, „Alternatywy” Sława I.
W dalszej części, mecze zostały rozegrane systemem pucharowym, który wyłonił zwycięzców
I miejsce NIKE- BYDGOSZCZ
II miejsce AUTENTICON SŁAWA
III miejsce ALTERNATYWY SŁAWA
IV miejsce START ZIELONA GÓRA.
Uczestnicy turnieju zostali ugoszczeni od piątku do niedzieli na Ośrodku Wypoczynkowym Rewenton w Radzyniu, gdzie odbyła się również poturniejowa część integracji z dyskoteką i ogniskiem.
Organizatorzy dziękują sponsorom wydarzenia:
URZĄD GMINY SŁAWA
STAROSTWO POWIATOWE WE WSCHOWIE
NADLEŚNICTWO SŁAWA ŚLĄSKA
ZESPÓŁ SZKÓŁ ONADPODSTAWOWYCH W SŁAWIE
AUTOPART Nina i Tomasz Kowalewicz
USŁUGI TRANSPORTOWE Anna Maj
PIEKARNIA CUKIERNIA Wacław Gierczak
TARCZYŃSKI Producent wyrobów masarniczych
ALEKSANDRA-Nieruchomości,Kredyty, Ubezpieczenia Jarosław Czopek
WARZYWNIAK „JOLKA”.
"Wielkie podziękowania dla zespołu wolontariuszy, Wasza pomoc jest bezcenna!
Ukłony dla Magdy i pana Piotra z „REWENTONU” za gościnę i pyszne posiłki.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za świetne chwile i czekamy na Was za rok"