Lubuskie Bony Rozwojowe. Dofinansowanie dla przedsiębiorstw

Odbiorcami wsparcia mogą być wyłącznie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MMŚP) prowadzące działalność, tj. posiadające stałą strukturę w zakresie zaplecza personalnego i technicznego do prowadzenia działalności na obszarze województwa lubuskiego – subregionu zielonogórskiego, zainteresowane uzyskaniem środków na dofinansowanie kształcenia swoich pracowników.

Lubuscy przedsiębiorcy będą mogli uzyskać dofinansowanie na usługi rozwojowe, które dzielą się na:
• usługi szkoleniowe (szkolenia, studia podyplomowe, e-learning),
• usługi doradcze (doradztwo, mentoring, facylitacja, coaching),
• usługi jednorazowe (egzamin).
Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie - 2020, Osi Priorytetowej 6. Regionalny rynek pracy, Działania 6.5 Usługi rozwojowe dla MMŚP.
Więcej informacji można uzyskać na stronie: http://www.lubuskiebony.pl/
oraz
1) w Regionalnym Biurze Projektu – Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej we Wschowie
ul. Kopernika 7 pok. nr 8